Link :: 02.01.2007 :: 02:59
Pierwsz post w nowym roku! Chociaz stary nie byl zly ;p Rok 2k6 do latwych nie nalezal, ale nauczylem sie duzo... Poczatek byl dosc wolny, ale sie rozkrecilo :D Zdalem egzaminy, znalazlem prace, dziewczyne blablabla ogolnie to malo zmian, jednak to zawsze cos. W tym roku noworocznych postanowien to raczej nie mam, choc cos sie znajdzie np. layout bloga chociazby jak i tresc moze ulec zmianie =o Na poczatku byla to fajna zabawa, ale cos mnie to znudzilo. Teraz jak mam troche wiecej czasu to moze cos napisze, choc i to jest watpliwe, a i nawet najstarsi gorale w tatrach o tym nie wiedza. Na zakonczenie tego nudnego natloku glupich informacji mala dygresja.

Rok temu, a bylo to okolo 366 dni temu bylem na sylwestrze w Londynie. Niby luzik, ale pan na stacji sie pomylil przez co czekalem z Cinta, Ana i kolezanka Cinty do 6 az cos pojedzie ;/ (kwestia strajkow dala o sobie znac). No to sie chodzilo troche po miescie a potem czekanie na stacyji... W tym roku bylem w pracy, a nie napisalem ze w tamtym nie mialem juz :D Tak czy inaczej, po pracy okolo 23 wyruszylem odebrac Ane jakowo konczyla prace. Po dotarciu do niej posiedzialem sobie az do zamkniecia, czyli 0030am i czekalismy na autobus, ktory nas nie zabral z lotniska. No to trzeba bylo isc z buta. i TAk oto dotarlo sie o godzinie 2 do domu. Po czym skonsumowalismy litr Martini, ktorym to powitalismy nowy rOK! Ale ze Ana narzucila tempo to w jakies 20 min bylo po sprawie i jak sama powiedziala: "konczymy szybko i ide spac"! zamiast sie delektowac smakiem wypilismy szybko. Ana poszla spac a ja gralem w NFU U2 do 3 i tez udalem sie spac.

HAPPY NEW YEAR 2k7
czyli,

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2007 jajka na wielkanoc i dnia dziecka. deoOte

PS na 3 kroli kupie sobie PSP chyba bo Ana mnie oszukala i dostalem kamere!
Komentuj(1)


Link :: 03.01.2007 :: 01:59
Dzis jako ze mialem dzien wolny nic nie robilem. Wstalem gdzies o godzinie 12. Po czym zabralem sie za porzadkowanie pewnych spraw chociaz wciaz kwesti dofinansowanie nie rozszyfrowalem. Mam nadzieje, ze wkrotce dojade tych urwisow co to nabrojili.
Mielismy z Ania isc do Saintsburego, ale jednak wybralismy sie do Tesco. I tak na zakupy zmarnowalismy z godzine, a kolejki byly jak podczas pielgrzymki na Jasna Gore. Coz, odstalismy swoje, kupilismy co trzeba i tak wracajac do domu na drodze napotkalismy Marte, z ktora to pogwarzylismy pewna chwile. Dowiedzialem sie rowniez, ze w czwartek bede pozowal do zdjec ! Nie jest to zaden pokaz mody, ale chyba cos do zaliczenia Marty wiec czemu nie. Po zakonczonej rozmowie udalismy sie do domu gdzie uwarzylismy pierogi z torebki i ku mojemu zaskoczeniu bo scisniete w torebce, po wrzuceniu do wody cudownie sie powiekszyly. I tak sobie gotowalismy, co ostatni raz robilem jakies pol wieku temu. O godzinie 4 mialem ustawione Apple Pie z Reyem nie mylic czasem z American Pie chociaz analogii mozna by sie doszukiwac... Po dotarci na miejsce spotkania szukajac Reymonda otrzymalem od niego rozmowe telefoniczna i tak oto sie odnalezlismy. Czekajac na niego spotkalem Kube, ktory to rowniez wrocil na wyspy; jest ich wiecej niz jedna. Nie mialem jednak czasu zamienic slowa, gdyz byl on w pracy i mial natlok klientow. W miedzyczasie Ray wpadl i zamowilismy nasze ulubione apple pie
Komentuj(0)


Link :: 03.01.2007 :: 02:29
Juz od dluzszego czasu jestem milosnikem kina. Dzisiaj, korzystajac z wolnego czasu za moj pierwszy noworoczny film wybralem DEJA VU, co okazlao sie strzalem w dziesiatke. Ponizej zamieszczam moja relacje na goraco z troche ostudznonego, a jednak wciaz goracego pokoju.
Jezeli komus podobal sie Effekt Motyla czy tez Baterfly Effect zwany w jezyku angielskim , film Deja Vu jest godny polecenia. Fabuly nie zdradzam, gdyz nie chce mi sie streszczac filmu, a i tak w internecie mozna znalezc duzo recenzji. Moge powiedziec, ze akcja toczy sie w Nowym Orleanie, czyli miescie spustoszonym przez huragan Katrina. Wciaz skutki tego kataklizmu sa widoczne, nimniejjedak duzo uznania dla producentow i rezysera za wybranie takiego miejsca na ta produkcje. Jak juz wspominalem klimatem przypomina Efeck Motyla. Akcja trzyma w napieciu, nie od samego poczatku, ale cala otoczka poprzedzajaca kluczowy moment tylko wzbudza ciekawosc. Film jest zaskakujacy i koncentruje cala uwage na sobie. Ani przez moment nie jest nuzacy i nie sadze, ze mozna na nim zasnac. Uwazam, ze pieniadze wydane na bilet do kina nie poszly na marne, gdyz film jest przemyslany, a scenariusz wytypowalbym do oskarowej nominacji! Aktorzy graja bardzo dobrze i wykonali kawal solidnej roboty. Osobiscie nie widze w tym filmie slabych punktow i na pewno znajdzie sie na mojej liscie najlepszych filmow tego roku, jak nie wszechczasow.
Komentuj(1)


Link :: 04.01.2007 :: 01:28
Do powiedzenia mam tylko tyle, ze wiem kiedy ma swoj lot, wiec peespe sobie poczeka jeszcze :-D Tak wiec zostaly mi jakies 3 miesiace i znow przelece sie izidzetem niah niah. Pozatym Raymond mnie dzis zaskoczyl pewna opcja i mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie, a jutro tradycyjnie kolejne Apple Pie. Wnioski, jak sie ma doprze w pracy poukladane to i bez kombinowanie sie obejdzie. Dobranoc
Komentuj(0)


Link :: 06.01.2007 :: 02:55
A oto wiadomosc z ostaniej chwili! Moje 2gb SD wlasnie przyjechalo! Co oznacza ze sie zacznie krecenie Strzezcie sie zatem => bo wszystko wypowiedziane i uczynione zostanie wam pokazane ;] Fin
Komentuj(0)


Link :: 18.01.2007 :: 02:20
Nie pisze bo nie mam czasu od co. Za soba dwa egzaminy a przed soba jeden. Nie powinno byc zle ^^ aczkolwiek koncowy rezultat moze byc nie taki jak sobie zaplanowalem. Coz ciezko, ale trzeba pchac ten wozek.. Tak czy inaczej powinno A a B powinno byc, chociaz i tak mi to nic nie daja jakoze i tak nie ide one na moje konto -( ale poziom trzeba trzymac. W pracy tak jak zawsze jak Rey powiedzial syndrom SSDD aka Same Shit Different Day. Jakos sie z tym zgadzam. Przydalaby sie jakas zmiana. Jednak poki co to tylko zostaje mi sie skoncentrowac na egzaminie w piatek a pozniej na poszukiwaniach ewentualnie. To chyba tyle z mojego nudnego zywota.. A jeszcze jedno Apocalypto to nic wiecej jak bieganie, nic nie mowienie, zabijanie i w tle prludium do historii jak to ludzie ze strego kontynentu zniszczyli tamte cywizizacje goniac za zlotem. Zeby to nie zostale opatrznie zrozumiane. Film konczy sie na momecnie jak to €pejczycy laduja w cudzyslowiu na plazy i rozbijaja swojej statki. C.D.N.
Komentuj(0)


Link :: 19.01.2007 :: 16:48
No i fajrant ;D dzis byl trzeci i ostatni egzamin tego semsetru! Niespodziewanie na swojej drodze do VHL spotkalem Davida, skonczylismy o tej samej godzinie a moze ja nawet i wczesniej. Takze teraz mamy i jeszcze 200 innych osob koniec egzaminow i dwa tygodnie leniuchowania. Dzisiejszy egzamin z Finansow nie byl trudny aczkolwiek jedno pytanie mnie zdenerwowalo Oo jednak i tak dalem sobie rade wybierajac inne ;D Ogolnie jestem zadowolony i nic tylko pozostaje mi czekac na rezultaty oraz naladowac baterie na nastepny semestr, ktory bedzie trudniejszy, ale i tak go zniszcze ;p
Komentuj(0)



[Księga gości]

Moje wspomnienia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień


Wykonała Paula.
Dla Linkup.pwii.pl.