sirius - komentarze


Na co mi blog jak i tak z niego nie korzystam oO. tak czy inaczej chyba po to zeby sobie od czasu popisal. Przez ostatnie pol roku dostalem niezla szkole. Hmm.. a moze i przez ostatnie poltora. Tak czy inaczej wszystko sie zmienia i ja sie zmieniam. Na lepsze czy gorsze nie rozmienie sie na grosze. Jedyne co sie nie zmienilo to moja milosc do hh. Nie lubie muzyki, gdyz za duzo w niej prawdy. I znow klamie... Wsluchujac sie slysze swoje mysli, wiec wole to zrobic glosniej. W tym momencie musze skoncentrowac sie nad zaliczeniem. Po tym sprobuje rozwiac to co jest to rozwiazania. Moglbym tu napisac telenowele, ale nie chce sie tym dzielic. Za duzo to kosztuje. Pieniadze sa wazne, ale nie najwazniejsze. Jedyne co bym teraz chcial to wiecej czasu. Tepo jest wysokie, co wiecej dobre rzeczy za szybko przemijaja. Nawet piszac to nie pisze co bym chcial i jak bym chcial. Co tam, olewam schemat. Nie dam sie. To co wiem to ze tylko Ray ziomem. Za szczerosc respect. Wszystkie dwulicowe i falszywe osoby na proch zmielic. Ill do what I gotta do thats whats up. Zycie jest jak rollercoster raz w gore raz w dol czasem stoi, czasem pedzi, czase sie zawiesi. Coz zrobic - Move on... to jeszcze nie koniec.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć