sirius - komentarze



Jestem w trakcie zmieniania szablonu. Póki co wybrałem taki, co nie ma zbytnio jakiegoś odzwierciedlenia z dniem dzisiejszym a nie przeszłym. Pewnie jak znajde jakiś lepszy to zmienię. Róża była ładna ale na razie nie pasuje do koloru moich oczu. Pozatym już mi się troszkę znudziła. Ogólnie to obsesja : tak bardzo chcę dotknąć cięę, ja liczę każdą chwilę ja liczę każdy dzień, tak bardzo chcę dotknąć cię, chociaż jesteś tak daleko wiem że w końcu spotkamy się a oto link xD las ruta & grizzlee Piosenka od jakiegoś czasu na mojej tajnej liście życzeń. A otrzymana przez przypadek od CezA ;] jest jeszcze kilka innych piosenek ale ta jakoś mnie niszczy ;D Np Tony Yayo - Curious pimpin i reszta podobnych. Jak wróce na chwile to pewnie coś spróbuje stworzyć.
Dzień dziejszy był spokojny. Oprócz tego że mnie boli kolano, choć tylko od czasu do czasu ;/ dziwne ale prawdziwe. Oddałem 3 zaliczenia i w tym momencie mam jeszcze dwa do oddania w tym jedno grupowe, dwie prezentacje oraz dwa testy ;D! Późnej będzie chill ale jak na razie nie jest łatwo.
Szablony będę zmieniać ale to pewnie nie za szybko bo nie mam czasu na nie narazie ;D

koniec transmisjii ; DD

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.06.2006 :: 19:31 :: dvz148.neoplus.adsl.tpnet.pl

natalia

piosenka ras luty i grizzleego jest zajebista.. od tygodnia szukam do niej linka.. ale tak zebym mogla zamiscic na epulsie..
17.05.2006 :: 19:53 :: akn94.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

hey fajny blog skomentujesz u mnie xD
www.gabrysia.talk.pl
Talk.pl :: Wróć