sirius - komentarze


Dawno nic nie napisalem co wynikalo z faktu, ze jako jestem bardzo zajety wiec nie mam czasu na wiele.. kilka rzeczy. A poniewaz pracowalem i bylem zmeczony, totez nie chcialo mi sie pisac. Za duzo rzeczy sie dzieje zebym wszystkie zapamietal przez te kilka dni ;p Ale warto wspomniec ze mam nowa fryzure ;D co spowodowane jest tym ze ostatnio stalem sie dochodowy. Nie omieszkam wspomnac ze juz wszyscy owa zmiane zdazyli zaowazyc oO a ja wciaz nie wiem czemu. Zgodnie z teoria Maslova to chyba bedzie albo esteem albo moze i self-actualization, raczej do SA wg mnie ale moge sie mylic. BTW dzis sie dowiedzialem co musze przeszukac i co bedzie na UoC i tak mniej wiecej na BE (understanding the consumer & business environment). Sadze, ze w zwiazku z powyzszym uda mi sie zdac ;D choc tego to nawet chinskie ciasteczka z wrozba nie wiedza. Dowiedzialem sie rowniez, ze mozna byc "rano samolubnym" a zeby bylo po Polsku przytocze cytat, wiec cytuje: "rano jestem samolubny(a)". Jesli mi ktos rozwiaze ta zagadke to dostanie prezent na dzien dziecka od swietego mikolaja.
Co do moich ulubionych zaliczen grupowych to z zaliczenia, ktore napisalem z Faustinem i Ondre otrzymalismy 11 aka B- co oznacza ze bylo napisane dobrze choc mozna bylo lepiej. Dzis mialem rowniez spotkanie z moja druga grupa. I ten przyklad jest o wiele ciekawszy. W grupie tej mam litwina, greka, i 2 czarnych ziomkow pochodzenia afrykanskiego i angielskiego albo angielskiego only. Poza Bee ktory chyba jest z Ghany no i jeszcze Nicholasa (probably cos anglojezyczne) to nedza. Chociaz i Nick sie opernicza :\ Co do kolegow z europy to nie maja swojego zdania i nie potrafia myslec, tak przynajmniej wyglada jakby zostawili swoje rozumy w domu. Coz ale przyjdzie payback i wtedy dostana tyle samo ile sie zaangazowali w prace. Pozatym jutro rano musze byc na nogach bo szykuje sie mala kooperacja w zwiazku z powyzszym projektem. Wiec nie bede pisal wiecej. Mam duzo nauki.. a to dopiero poczatek ;D ale sadze ze juz znalazlem temat na jeden assignemnet wiec powinno byc oka a jeszcze jeden plan jest w projekcie ale o tym nikomu nie napisze teraz ;D To chyba tyle o ile moja pamiec siega a jesli nawet i dalej to dzis mam lenia. Wrocilem na UNI i znow nauka i reszta, wiec normalka =]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.05.2006 :: 15:10 :: 195.136.186.14

mierzwa

a jednak
03.05.2006 :: 14:12 :: 195.136.186.14

acci

NIE DO WIARY!
Talk.pl :: Wróć