05.06.2006 :: 12:23
=====> WaKaCjE! ! ! ! W piątek był mój ostatni egzamin i tak oto zaczęły się wakacje. Semestr pierwszy był trudny a drugi jeszcze bardziej ;D Understanding the consumer nie było złe i nawet napisałem wszystko oO ale zajęło mi to sporo czasu. Niekótrzy mnie wkurzyli bo zaczęli wychodzić po godzinie. Wniosek z tego taki że trzeba się uczyć wcześniej. W piątek czyli kilka dni temu, a raczej trzy pisałem Business Environmnet, musiałem odpowiedzieć na 3 pytania z 5. Co się okazało na godzine przed egzaminem zminiełem sobie jedno pytanie gdyż okazało się że zapomniałem o jednej rzeczy, a o której trzeba by napisać :/ G woli przypomnienia zagadnienia a raczej pytania jakie mają pojawić się na egzaminie dostałem z wyprzedzeniem =D Popołudniu miał byc chill out, ale najpierw jeszcze pograłem w piłkę i chyba już z niej zrezygnuję gdyż tylko siatkówka się liczy ;D Poza tym dzień później nie mogłem chodzić. Myślałem że mi noga odpadnie ;| Obudziłem się w nocy i tak mnie noga bolała że shock oO A rano musiałem iść do pracy. Na szczęście nogę trochę rozruszałem i po jakiś kilku godzinach juz mogłem normalnie chodzić : ) Później z Ondre wypliliśmy kilka browarków, czego nie robiłem od dawna ;D, a następnie poszliśmy po hAnne i tak oto się zaczęły wakacje. ---> ; D