05.05.2006 :: 17:24
Przez ostatnie kilka dni zrobilo sie na prawde goraco, ze z checia poszedlbym sie poopalac ;D Zgodnie z moim zegarem slonecznym wynika ze juz miesiac pisze tego bloga, co by nalezalo posumowac i chyba oblac ;p Jeszcze nie wiem co tu bede pisal wiec tak sobie pisze, co mi przyjdzie do glowy ;o jak bede mial wiecej czasu to pomysle po co w ogole pisze tu. Jako ze za oknem jest za ladnie nie moge sie skupic wiec nie podam powodu dla ktorego tu pisze. A teraz kilka nowych faktow (prawie jak w tefalenie). Otoz ostanie sie dowiedzialem od kolezanki Hazal, nie rozmawiam ze sie to niby my obrazilismy na pedala aka brudnego azjate ;o Chyba mu sie czasem sufit na leb nie spadl ;c Hazal nie dala sie na brac na jego tanie sztuczki, a raczej ja powiedzialem na czym rzecz stoi ;x Wiec dobrze ze jestem zajety bo przynajmniej na to cos nie musze patrzyc. Co sie dzisaj okazalo kochas wrocil do niego ;o kolejna sensacja! Jeszcze go nie widzialem ale Ana go widziala jak byla na zakupach ;D Co wiecej musze napisac ze w koncu udalo mi sie znalezc pro fryzjera tzn juz dawno go znalazlem ale tym razem fryz wykonany przez niejakiego Picassa jest genialny, piekny ect. ;D Takie sa fakty oparte na dlugofalowych badaniach bibliotecznych przeprowadzonych w przeciagu, gdyz drzwi byly otwarte, dwoch dni. Jednak wciaz sie zastanawiam czy to jest esteem czy self-actualization wg hierarchii Maslova? Sadze ze obie wersje ale nad tym to jeszcze bede mial czas posiedziec. W weekend moze pojde pograc z lotyszami i polakami co nie jest pewne zwg mojej rosty. Choc w ndz jest opcja zeby wyskoczyc do Vaxhaula takiego Opla brytyjskiego wiec musze sprawe przemyslec Dzis mialem ciekawy wyklad ae&ss i zostalem uswiadomiony skad sie wziela tradycja otwierania drzwi kobieta ;o !!! Otoz w czasach prehistorycznych mezczyzna wpuszczal kobiete przodem do jaskini po to zeby sprawdzila czy nie ma tam niedzwiedzia i tak juz zostalo ;DDD Bylem w pracy nastepnie i jutro tez tam spedze caly dzien a raczej popoludnie. Szykuje sie rozniez akcja malowania wlosow wiec raczej za duzo czasu nie bede mial ;D Ja tam malowac moge gorzej z osoba co bedzie musiala z tym co zrobie chodzic na codzien ;DDD (joke) przeciez wiadomo ze mam takiego skilla i tyle juz wszystkiego malowalem ze i z wlosami nie bedzie problem Wlasnie udalo sie uruchomic 0.5$ wiec w koncu poslucham sobie muzy ;DD Na biezaco nie jestem co do wiadomosci kulturalnych z Polski, ale wiedze ze jest niezly burdel wkolo Tanca z Gwiazdami i ogolnie wujek Pawel i jego drewniaki przegraly 0-1 z Litwa ;\ jak mozna z takimi pionkami dostac to nawet najstarsi gorale w tatrach nie wiedza Coz bede sledzil poczynania pilkarzy. Z siatki jestem narazie retired albo w stanie zawieszenia, byc moze jak wpadne do Poland to co zagram z Pawle i Bartem o ile nie beda miec sesji. Na koniec wiadomosc z przedostatniej chwili. Ogolnie to chodze sobie na Castle St do kosciola i chodzi tam duzo Polakow. Ogolenie po mszy sa jakby spotkania "polonii" i ogolnie to tyle. Wiecej na ten temat nie mam do napisania. Teraz postaram sie cos zrobic w kierunku zaliczen i tego typu rzeczy. Pozniej sie przejde na aeropuerto, moze spotkam kogos, poczytam ksiazki, zrobie notatki albo cos jeszcze. Nam nadzieje cos zrobic i nie zmarnowac czasu koniec.kropka.co.uk